Pallos replika, jelzett (R.KUS.), kopásnyomokkal, h: 87.5 cm. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500027/Pallos-replika-jelzett-RKUS-kopasnyomokkal-h-875-cm~II2027704
2027704
12640
355
Military
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Pallos replika, jelzett (R.KUS.), kopásnyomokkal, h: 87.5 cm.
: turóczi_márk