Porcelán Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2019892
11149
354
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 15 cm 2019913
11150
354
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 9 cm 2019927
11151
354
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm 2020028
11152
354
Zsolnay birkózó medvék, részben kézzel festett, jelzett (Markup Béla), apró kopásokkal, m: 30 cm 2018768
11153
354
Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett 2018966
11154
354
Zsolnay anya gyermekével, fehérmázas, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 16,5 cm 2000608
11155
354
Zsolnay virág mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett 1937762
11156
354
44000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 2020000
11157
354
Hollóházi porcelán mokkás csészék, 9 db + csészealjak, 8 db, jelzett, kopásnyomokkal 2019247
11158
354
Hollóházi porcelán Kaiser tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm 2019176
11159
354
Hollóházi porcelán kulacs és korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 és 15 cm 2019908
11160
354
Hollóházi Szász Endre fali kép, matricás, jelzett, hibátlan, paszpartuban, korabeli kiadványban, 11×16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft