Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/354/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500032/EzustAg-miniatur-szek-jelzett-kis-serulessel-m-4-5-cm-netto-10-2-g~II1941631
1941631
19055
354
Jewellery
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, kis sérüléssel, m: 4,5 cm, nettó: 10,2 g
: turóczi_márk