15045.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.