Könyvek: Történelem

Tételek száma: 115

Report of the Hungarian Ministry of Home Affairs on the MAORT sabotage. Bp., 1948, Athenaeum-ny. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15725.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyar Ritkaságok sorozat 16 kötete:  Tar Lőrinc pokoljárása, Hunfalvy Pál Napló 1848-1849, Bod Péter: Szent Hilárius, Kazinczy Ferenc: Sophie, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Mikes Kelemen: Az idő jól eltöltésének módja, Kőrösi Csoma Sándor levelesládája, Ungnád Dávid Konstantinápolyi utazásai, Vitéz János levelei és politikai beszédei, Pajkos énekek, Sztárai Mihály: Histrória Perényi Ferenc kiszabadulásáról, Fortunatus és Magelóna históriája, Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2. kötet, Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála, Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás.Bp., 1983-1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15726.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15728.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15729.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15730.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Az ezeréves Magyarország. Bp., 1939, Pesti Hírlap Rt. Vászonkötésben, jó állapotban.
15731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Fenyvessy József: Az Egyesült Budapesti Fővárosi Takarékpénztár ötven éves története. 1846-1896. Bp.,1896, Kosmos Műintézet-ny., V+3+190 p.+35 sztl. lev.+15 t. (Mellékletek, fekete-fehér fotók. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15732.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15733.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Hajós György: Hollán Ernő, a katona, a mérnök, az államférfi. Bp.,2006, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15735.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15736.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft