Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, javított gerinccel, jó állapotban
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban
Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.
Fritz János, Dr.: Az ember keletkezése. - Három interpelláció a világhoz. Bp. 1931, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 196 l., 5 t. (képek). Készült 500 számozott példányban. Ez az 318. számú példány. A szerző által aláírt. Kiadói, sérült papírborítóval. Ritka.