https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 123

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ I-XXII,+XXIV+XXVIII t.+VIII+614 p.+I-VI.+IX-XXVIII.+XXXI-L+1 t.+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (I. kötet: XXIII., XXV-XXVII.,XXIX. II. kötet. VII.-VIII.,XXIX-XXX. t., összesen 9 hiányzó tábla.), jó állapotban.
17002.

A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ I-XXII,+XXIV+XXVIII t.+VIII+614 p.+I-VI.+IX-XXVIII.+XXXI-L+1 t.+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (I. kötet: XXIII., XXV-XXVII.,XXIX. II. kötet. VII.-VIII.,XXIX-XXX. t., összesen 9 hiányzó tábla.), jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel. Számozott (1200/511.) példány.
17003.

Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel. Számozott (1200/511.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott, 4 kijáró lappal.Számozott (1200/350.) példány.
17004.

Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott, 4 kijáró lappal.Számozott (1200/350.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17006.

Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Megyeri Anna: A földre építek, az égben bízom. A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
17007.

Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
17008.

Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942, Singer-Wolfner,(Pesti Lloyd-társulat-ny.), 348 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, kissé hiányos.
17013.

Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942, Singer-Wolfner,(Pesti Lloyd-társulat-ny.), 348 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, kissé hiányos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírmappa, szakadt mappában.
17015.

Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírmappa, szakadt mappában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, szakadozott, kissé foltos papírborítóval.
17016.

Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, szakadozott, kissé foltos papírborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, szakadozott, ragasztott.
17017.

Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, szakadozott, ragasztott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
17018.

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban
17025.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz