Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 253

A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 4832. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17493.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Faludy György: Versek. Bp., 2001, Magyar Világ Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Naményi Ernő-Dr. Hermanné Cziner Alice-Dr. Nádai Pál: A reklám. Három részben. I. A reklám gazdaságtana. Függelék: Beck Salamon: A reklám joga. II. A reklám lélektana. III. A reklám művészete. Bp.,[1927],Pantheon, (Globus-ny.), 110+2 p.+11 t.+105+2 p.+12 t.+86+2 p.+31 t.A táblák egy részén beragasztott mintákkal, köztük Kozma Lajos, Bortnyik Sándor által tervezetekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, szakadozott gerinccel, néhány hiányzó táblával, az egyik táblán szakadással.
17495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
Guinness jazz-zenészek lexikona. Ki kicsoda a Jazzben? Szerk.: Colin Larkin. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17497.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szomolai Tibor: Fáklyavivő. Rimaszombat, 2014, Szerzői kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. A szerző által dedikált.
17498.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Verne Gyula: Az arany meteor. Bp., 1919, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17499.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, Jó állapotban
17501.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos. Első kiadás, a Bor szerelem bánat papírborítójába kötve, viseltes állapotban.
17502.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ferenczy Miklós: A Lilla-per 1844-1852. Almásneszmély, 1985, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
17503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fodor András: A révkalauz lámpái. Dedikált! Bp., 1994. Széphalom. Kiadói papírborítékban.
17504.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft