A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 4832. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Naményi Ernő-Dr. Hermanné Cziner Alice-Dr. Nádai Pál: A reklám. Három részben. I. A reklám gazdaságtana. Függelék: Beck Salamon: A reklám joga. II. A reklám lélektana. III. A reklám művészete. Bp.,[1927],Pantheon, (Globus-ny.), 110+2 p.+11 t.+105+2 p.+12 t.+86+2 p.+31 t.A táblák egy részén beragasztott mintákkal, köztük Kozma Lajos, Bortnyik Sándor által tervezetekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, szakadozott gerinccel, néhány hiányzó táblával, az egyik táblán szakadással.
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, Jó állapotban