Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 253

17469.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17470.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés.
17471.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tolnai Új Világlexikona 4 kötete (I,III-IV,VII.) Bp.,1926-1927, Tolnai. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
17472.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szentmihályiné Szabó Mária: Magvetők. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés.
17473.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Somogyváry Gyula: A hadtest hű marad. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben.
17474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Arthur C. Clarke: A gyermekkor vége. Bp.,2008,Metropolis Media. Kiadói papírkötés.   Mats Strandberg-Sara B. Elfgren: A kör. Bp.,2012, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés.
17475.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Szerk.: Tímár Árpád. Bp. 1985, Magvető. fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
17476.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai, 240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
17477.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17478.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17479.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1994, Protokoll 96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
17480.

Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1994, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft