Üvegtárgyak Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1989750
11344
353
2200
Glass-objects
Jelzett (T.U.) kézzel festett fújt tejüveg váza, kopás nyomokkal, több rétegű, m: 18 cm 1989718
11345
353
Glass-objects
Részben kézzel festett fújt tejüveg váza, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal és karcolásokkal, m: 27,5 cm 1989251
11346
353
Glass-objects
Irizáló fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm 1985250
11347
353
19000
Glass-objects
Moser jelzéssel váza, lapra csiszolt, apró karcolásokkal, m: 26 cm 1985290
11348
353
22000
Glass-objects
Gallé stílusú savmaratott asztali lámpa, burával, jelzés nélkül, hibátlan, m:29 cm 1989930
11349
353
22000
Glass-objects
Galamb fújt kisplasztika, jelzett (Livio Seguso, Gral), nagyon apró csorba az alján, m: 17 cm 1920160
11350
353
Glass-objects
Muranói csavart zöld üvegdísz, apró kopásokkal, m: 27 cm 1923644
11351
353
Glass-objects
Gallé jelzéssel virág- és elefántmintás váza, többrétegű, kis kopásokkal, m: 17,5 cm 1996114
11352
353
Glass-objects
Art deco jardiniere, réz-eredeti üveg betéttel, nagyon apró csorbákkal, jelzett (K&Co), 23×12×10 cm 1945197
11353
353
Glass-objects
Walther-Glas Nadine üveg tulipános bonbonier, hibátlan, eredeti dobozában, d: 15 cm 1961369
11354
353
Glass-objects
Lux Glass asztali dísztál, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyommal, m: 24 cm 1504267
11355
353
Glass-objects
VEB váza, anyagában színezett, formába fújt, jelzett, kopott, m:15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft