Victoria rózsás tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 37×26 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Victoria-rozsas-tal-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-37C39726-cm~II2011707
2011707
11251
353
Leírás: Victoria rózsás tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 37×26 cm
: turóczi_márk