Rosenthal virágmintás porcelán mély- és lapostányér (2+2 db), matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-viragmintas-porcelan-mely-es-lapostanyer-2plus2-db-matricas-jelzett-kis-kopasn~II2012051
2012051
11250
353
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Rosenthal virágmintás porcelán mély- és lapostányér (2+2 db), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
: turóczi_márk