Angol porcelán 7 db kistányér + 4 db csésze + 1 db cukortartó, matricá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Angol-porcelan-7-db-kistanyer-plus-4-db-csesze-plus-1-db-cukortarto-matricas-jelzett-serulesek~II1997145
1997145
11283
353
Leírás: Angol porcelán 7 db kistányér + 4 db csésze + 1 db cukortartó, matricás, jelzett, sérülésekkel
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: