2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, mázas, jelzett, kopásokkal, az egy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/2-db-on-fedeles-keramia-soroskorso-mazas-jelzett-kopasokkal-az-egyik-repedessel-m-15-c~II1996009
1996009
11120
353
Art-ceramics
Leírás: 2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, mázas, jelzett, kopásokkal, az egyik repedéssel, m: 15 cm
: turóczi_márk