Militária

Tételek száma: 36

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem nem saját mellszalaggal + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1873. Military Medal Br medal with not original ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 231., 249.
31196.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem nem saját mellszalaggal + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with not original ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 231., 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:XF  NMK 269.
31197.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.
31198.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
31199.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Weltkrieg 1914 részben festett világháborús patrióta jelvény Ferenc József és II. Vilmos arcképével T:2 festékhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914. Weltkrieg 1914 partially painted World War patriotic badge with the portraits of Franz Joseph and William II C:XF missing paint
31200.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Weltkrieg 1914" részben festett világháborús patrióta jelvény Ferenc József és II. Vilmos arcképével T:2 festékhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Weltkrieg 1914" partially painted World War patriotic badge with the portraits of Franz Joseph and William II C:XF missing paint

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1914. Világháború Emlék 1914 Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2
31201.

1914. "Világháború Emlék 1914" Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Osztrák Magyar Monarchia ~1914-1918. Szurony formájú Zn világháborús emlék jelvény, magyar koronát ábrázoló zománcozott betéttel T:2- sérült zománc Austrio-Hungairan Monarchy ~1914-1918. Bayonet shaped commemorative badge from World War I, with enamelled inlay depicting the Hungarian crown C:VF damaged enamel
31202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. Caritas Weltkrieg kétoldalas vert Br plakett (59,86g/59mm) T:2- kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. Caritas Weltkrieg double-sided Br plaque (59,86g/59mm) C:VF small corrosion
31203.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "Caritas Weltkrieg" kétoldalas vert Br plakett (59,86g/59mm) T:2- kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "Caritas Weltkrieg" double-sided Br plaque (59,86g/59mm) C:VF small corrosion

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915.Conrad von Hötzendorf kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. Conrad von Hötzendorf Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU
31204.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915."Conrad von Hötzendorf" kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Conrad von Hötzendorf" Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 hadifém emlékérem (21,84g/36mm) T:2-  Hungary 1915. Military and Public Health care Exhibition commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,84g/36mm) C:VF HP 2334.
31205.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,84g/36mm) T:2- Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,84g/36mm) C:VF HP 2334.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1917. 1914-1917 Első Világháborús Zn sapkajelvény (29x24mm) T:1-,2
31206.

1917. "1914-1917" Első Világháborús Zn sapkajelvény (29x24mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. In memoriam 1914-1918 Zn felvarró (27,34g/36x65mm) T:2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1918. In memoriam 1914-1918 Zn plaque (27,34g/36x65mm) C:VF corrosion
31207.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" Zn felvarró (27,34g/36x65mm) T:2- oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" Zn plaque (27,34g/36x65mm) C:VF corrosion

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft