Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2011299
19192
353
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) New York kanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 17,3 g 2012554
19193
353
Jewellery
Ezüst(Ag) indiai medál, jelzett, 6×4 cm, bruttó: 10 g 2012045
19194
353
Jewellery
"Kosovo" feliratos ezüst (Ag.) filigrán karkötő, javításra szorul, jelzett, h: 22 cm, nettó 10,1 g + orosz tiszti gombból készült réz kitűző 2012039
19195
353
Jewellery
Ezüst (Ag.) telefon, jelzett, m: 4,5 cm, nettó 21,6 g 2012265
19196
353
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, csiszolt ásvánnyal, jelzett, méret: 60, bruttó: 15 g 2011556
19197
353
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 29,2 g 2011553
19198
353
Jewellery
Ezüst(Ag) lornyonlánc, jelzett, h: 183 cm, nettó: 20,5 g 2011551
19199
353
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangószárny fülbevalópár, jelzett, 1,9×0,7 cm, nettó: 1,1 g 2011546
19200
353
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott orosz kávéskanál, 2 db, jelzett, h: 11,6 cm, bruttó: 30,1 g 2011517
19201
353
Jewellery
Arany(Au) 14K csatpár, jelzett, nettó: 1,5 g 2011467
19202
353
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, korpuszos kereszt függővel, jelzett, állítható h: 4,2×1,3 cm, nettó: 8,9 g 2011459
19203
353
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kéményseprő függővel, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2,7×1,8 cm, nettó: 9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft