Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2013804
11041
353
11000
Antique
cca 1900 Orthodox feszület, zománcozott réz, fa keretben, 22×14,5 cm 2013805
11042
353
11000
Antique
cca 1900 3 db orthodox utazó triptychon, réz, fa keretben, 7×9,5 cm 1941834
11043
353
50000
Antique
Dúsan faragott, nagy méretű antik afrikai törzsi dob. Új bőrözéssel. 55 cm / African tribal drum. Carved wood, with new leather. 55 cm 1982019
11044
353
Antique
WMF toast tartó, ezüstözött alpakka, jelzett, m:11 cm, h:17 cm 716126
11045
353
Antique
XX: sz eleje: szép faintarziás ládika, kulcsos zárral, kulccsal, belül bélelt /
Nice vintage wooden box 26x20x8 cm 1683346
11046
353
26000
Antique
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, sérült d: 29,5 cm 1716843
11047
353
11000
Antique
cca 1920-1940 Budapest címer, bronz, préselt, 17x14 cm. 1997372
11048
353
Antique
Angol jelzett (E.P.N.S.) ezüstözött alpakka kiöntők (3db) és cukortartó, összesen: 4 db 1978011
11049
353
24000
Antique
cca 1900 Részben kézzel festett petróleumlámpa, utólag bekötve, réz szerelékekkel, jó állapotban, m:72 xm 1985355
11050
353
Antique
Régi orvosi műszer, "Keleti J. orvos-sebészi műszergyára Budapest", 18×17×19,5 cm 1983005
11051
353
Antique
Wmf kraklé gyertyatartó, réz lábakkal, apró karcolásokkal, jelzett, m: 22 cm 1849419
11052
353
Antique
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft