Militária

Tételek száma: 127

1914-1916 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló áttört porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:9,5 cm
13089.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
1914-1915 Vidám órák komoly időkben. Szurmay hadsereg csoportparancsnokság az 1914-15-iki stb. hadjáratban, humoros katonai grafikák fotómásolataiból álló album, 20 db képpel, 16×11 cm
13090.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Régi gázálarc
13091.

Régi gázálarc

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 M. kir. Honvédség tisztjének esküvői fényképe katonai ruhában. Ázott keményhátű fotó 20x24 cm
13092.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13093.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1910 Katona portréja, nyomat?, díszes fa keretben, 48×37,5 cm
13094.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm
13095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1912-1941 Vegyes papírrégiség (ajánlati okmány, értesítés, tartózkodási bejelentő, személyi lap)
13096.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2 db japán kard: wakizashi és katana gyűjtői replika, hüvellyel, teljes hossz: 61 ill.81 cm
13097.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm
13098.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
13099.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Vegyes okmány tétel, közte katonai dokumentumok: kinevezések, stb.
13100.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft