Bolhapiac Tételek száma: 450
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2010536
11527
353
Flea Market
Mechanikus, felhúzható borotva, tokjában 2016395
11528
353
Flea Market
Régi vas motorkitámasztó láb, rozsdás, h: 25 cm 2010539
11529
353
Flea Market
2016293
11530
353
3800
Flea Market
Antik lakatok kulcsok, több rozsdás, összesen: 5 db 2015976
11531
353
Flea Market
2016617
11532
353
Flea Market
Kagylós ékszertartó doboz, 7×11×5 cm 2016427
11533
353
Flea Market
Mini szappanok a 90-es évekből, összesen: 13 db 2016313
11534
353
Flea Market
Régi lemezvágó olló, kopott, h: 19,5 cm 2012728
11535
353
Flea Market
Régi súlykészlet, hiányos, fa dobozban 2012472
11536
353
Flea Market
3 db kisméretű fa dobozka, kopásnyomokkal 2012741
11537
353
Flea Market
Vadászkés bőr tokban, jó állapotban, h: 24 cm 2012715
11538
353
Flea Market
Réz mozsárhoz való törő, h: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft