Bolhapiac Tételek száma: 450
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2011702
11491
353
Flea Market
Régi fém órás satu, 12×10 cm 2009520
11492
353
Flea Market
Star Wars motívumos ébresztőóra, saját dobozában 2009663
11493
353
Flea Market
Diafilmek mesékkel: Hamupipőke, Ravasz Péter, A tenger lánya, stb., összesen 17 db 2010873
11494
353
Flea Market
Vegyes bolha tétel: órák, szögmérő, tollak, stb. 2010684
11495
353
Flea Market
Dekoratív iparművész réz dobozka, fa belsővel, jelzett a fedél belsején ("Út Tröszt" ill. "Jónás L."), 11,5×9×3,5 cm 2009627
11496
353
Flea Market
Kis morzsalapát és -seprű, tartóban + morzsaszedő, saját dobozában 2011488
11497
353
Flea Market
Régi szovjet dianéző+diakockák 2011583
11498
353
Flea Market
Kis zacskónyi plombagyűjtemény 2011484
11499
353
Flea Market
Singer feliratos fém doboz, 16,5×8×5 cm 1812364
11500
353
Flea Market
Aranyozott töltőtoll, arany heggyel, tekerős, jelzett, kopásnyomokkal, h: 14 cm 2011550
11501
353
Flea Market
Vegyes gomb tétel, benne számos érdekes darabbal, egy kis zacskónyi 2016323
11502
353
Flea Market
Címeres, bőr könyvborító, 17x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft