Könyvek: Vallás

Tételek száma: 61

17428.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, Ferences Közlöny,(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17429.

Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny",(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Galla Ferenc: Marnavics Tomkó János boszniai püspök magyar vonatkozásai. Közrebocsátja a Római Magyar Történetkutató Intézet és a Római Magyar Pápai Egyházi Intézet. Bp.,1940, Stephaneum-ny., 261 p. Kiadói papírkötés.
17430.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. 43 ábrával. Budapest, 1940. Stephaneum Nyomda. 179 + [1] p. + 1 t. (a szerző fényképe). Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói papírborítékban.
17431.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Thomae Mariae Soldati: Instructio de Indulgentia Jubilaei. Romae Anno 1775. Italico fermone edita...Georgiii Klimo. Quinque-Ecclesiis, 1776, Typis Joannis Josephi Engel, 39 sztl. lev.+335 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, egy lap kijár, foltos, a címlapon bejegyzésekkel.
17432.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17433.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16
17434.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
17435.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
17436.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Al-Quran. Korán, díszes címlappal. Kiadói dúsan aranyozott műbőr-kötésben, jó állapotban.
17437.

Al-Qur'an. Korán, díszes címlappal. Kiadói dúsan aranyozott műbőr-kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.
17438.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Die Heilige Schrift Alten und Neuen Testaments. I. [A borítón: Die Heilige Schrift Der Israeliten.] Németre fordította: D. Martin Luther. Gustav Doré 230 illusztrációjával. Negyedik kiadás. Stuttgart, é.n., Eduard Hallberger, 774 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötés, aranyozott lapszélekkel.  A Biblia német nyelven, Gustav Doré fametszeteivel. A borítója kopott, és a gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. /  The Bibel in german language with 230 woodcuts of Gustav Doré. Only the first part. Fourth edition. Leather-binding. The cover, the spine, and the binding are damaged.
17439.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft