https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 218

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bolberitz Pál-Eperjes Károly: Thália és teológia. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15024.

Bolberitz Pál-Eperjes Károly: Thália és teológia. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai  13.: Bécs-Wien. Bp.,1935, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos, részben kijár.
15025.

1935 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 13.: Bécs-Wien. Bp.,1935, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos, részben kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Scott Simpson: Krakkó. Útravaló. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés.
15026.

Scott Simpson: Krakkó. Útravaló. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai  27.: Érsekújvár-Komárom. Bp.,1939, Bp. házinyomdája, 15+1 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15027.

1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 27.: Érsekújvár-Komárom. Bp.,1939, Bp. házinyomdája, 15+1 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Félicien Challaye: Le Japon Illustré. Paris, 1915, Librarie Larousse, 8+303 p. Francia nyelvű. Kiadói félbőr borító. A borítója kopott, és egy lap (221/222 p) hiányzik, egy lap pedig kijár. (223/224 p.) / Half-leather binding. In french language. The cover is worn. One page (221/222 p.) and one map lost, and one page is getting out (223/224 p.).
15028.

Félicien Challaye: Le Japon Illustré. Paris, 1915, Librarie Larousse, 8+303 p. Francia nyelvű. Kiadói félbőr borító. A borítója kopott, és egy lap (221/222 p) hiányzik, egy lap pedig kijár. (223/224 p.) / Half-leather binding. In french language. The cover is worn. One page (221/222 p.) and one map lost, and one page is getting out (223/224 p.).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Albert Kain: La Hongrie. Budapest, 1910, Erdélyi Institut Artisque de La Cour Imp. et Royale, 400 p. Francia nyelvű. Az elülső védőlap hátoldalára 1929-es kiadású, francia, angol és német nyelvű, kihajtható Trianon térképet ragasztottak.  Kiadói festett, aranyozott egészvászon. A kiadói borítója kopottas. Francia nyelvű Magyarország album, sok fotóval. / Album about Hungary in french language with a Trianon map from 1929 in free language. Cloth-binding. The cover is worn.
15029.

Albert Kain: La Hongrie. Budapest, 1910, Erdélyi Institut Artisque de La Cour Imp. et Royale, 400 p. Francia nyelvű. Az elülső védőlap hátoldalára 1929-es kiadású, francia, angol és német nyelvű, kihajtható Trianon térképet ragasztottak. Kiadói festett, aranyozott egészvászon. A kiadói borítója kopottas. Francia nyelvű Magyarország album, sok fotóval. / Album about Hungary in french language with a Trianon map from 1929 in free language. Cloth-binding. The cover is worn.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15030.

Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15031.

Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. /  Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.
15032.

Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. / Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15033.

2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p.  Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. /  With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding.  The cover is spotty. The spine is damaged.
15034.

Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p. Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. / With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding. The cover is spotty. The spine is damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition
15035.

Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz