Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 200

16676.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Szerb Egyházművészeti Gyűjtemény. Szentendre. Bp., 1998, Budai Szerb Ortodox Egyházi Múzeum. Magyar, angol, német és szerb nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16677.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16679.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Műhelytitkok sorozat 3 kötete: Kováts Albert: A rajzról, Finta József: Építőkockák, épületkockák. Balogh András: A kert művészete.
16681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Divald Kornél: A Magyar Tudományos Akadémia palotája és gyűjteményei. Magyarázó kalauz. Bp.,1917, MTA. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a borítón kis szakadással.
16682.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wölfflin, Heinrich: Művészettörténeti alapfogalmak. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban + Claessens, Bob: Szeretem Brueghelt. Bp., Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés.
16684.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16685.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Butor, Michel: A szavak a festészetben. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cecil Misstear-Helen Scott-Harman: The advanced airbush book. London, 1985, Orbis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft