Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 398

Fehér Klára: Hívek leszünk a béke szent ügyéhez. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vergilius összes művei. Fordította: Lakatos István. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17568.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ascher Oszkár: A versmondás művészete és a színpadi beszéd. Bp.,1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17569.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Roland Barthes: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Fordította: Ferch Magda. Mérleg. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés.
17570.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Deák Tamás: Antal a nagyvilágban. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
C(harles) W(ebster) Leadbeater: Az álmokról. Mi az álom? Hol és hogy álmodtunk? Az álmodó érzékfölötti időmértéke és dramatizáló szokása. A látomás, a jós-, szimbolikus és eleven álom. Álomkísérletek. Fordította: Fekete Pál. Bp.,[1930], Hauptmann Béla, 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen szakadásokkal, kissé foltos borítóval, címlapon hiánnyal, kivágásokkal. A címlapon Lőrincz Ernő bizományos és könyvkiadó bélyegzőjével.
17572.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Rendi kódex. H. n., é. n., Vitézi Rend. Papírkötésben, jó állapotban.
17573.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Arany János kisebb költeményei. 1. köt. Pest, 1867, Ráth Mór. Sérült félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
17575.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Játsszál velem. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Az Újság Rt. Számos fényképpel, érdekes írásokkal. Papírkötésben, jó állapotban,
17576.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Finnek, észtek: A magyarok északi testvérnépei. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mulk Raj Anand: Rádhá és Krisna szerelme. Bp., 1964, Európa. Félvászon kötés, jó állapotban.
17578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft