1974 Matkócsik András (1947-): Gyufaszálas akt, jelzett a fotón, sorsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500034/1974-Matkocsik-Andras-1947-Gyufaszalas-akt-jelzett-a-foton-sorszamozott-15-vintage-f~II2014316
2014316
12563
353
Photo
Leírás: 1974 Matkócsik András (1947-): Gyufaszálas akt, jelzett a fotón, sorszámozott (1/5.), vintage fotóművészeti alkotás, fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, 39x27 cm.
: barta_péter