Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-d9-cm-m7-cm~II2002357
2002357
11147
352
Leírás: Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:9 cm, m:7 cm
: tánczos_gábor