Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, apró kopásnyomok... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-attort-talka-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-jelzett-17C39712-c~II2002319
2002319
11149
352
Leírás: Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17×12 cm
: tánczos_gábor