Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Rotschild-mintas-attort-szelu-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-~II1974463
1974463
11144
352
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: