Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974556
11207
352
11000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:27 cm 2002404
11208
352
Idős hölgyek, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kopott piszkos, m: 9 cm 2008881
11209
352
Schlagenwald porcelán étkészlet darabjai. Nagy tálak, kiöntők, szószos. Matricás, jelzett, kis kopásoktól eltekintve hibátlan. 1962140
11210
352
Antik só-borstartó, fehérmázas, jelzés nélkül, hibátlan, 9×6,5 cm 2003083
11211
352
Jelzett ( Szász Vilmos ) Krisztus büszt, fehérmázas, foltos, m: 16 cm 2004228
11212
352
Bavaria Tirschenreuth Olympiade 1936 porcelán tálka, matricás, jelzett, 8x11 cm 1988685
11213
352
Jelzett thaiföldi váza, máz alatti festéssel, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 1965614
11214
352
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal 1965612
11215
352
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal 1991563
11216
352
11000
Royal Dux elefánt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm 1932899
11217
352
Kínai jelzett padlóváza, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 60 cm 1948030
11218
352
Ens kislány csibével, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft