Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1953308
30492
352
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2 2003584
30493
352
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) DN "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (2x) (34mm) T:2 2001548
30494
352
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" (2xklf) aranyozott Br emlékérem füllel (30 + 35mm) T:2 2001443
30495
352
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" Br és aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (30mm) T:2 2001603
30496
352
Numizmatika
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2007152
30497
352
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2007126
30498
352
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1994207
30499
352
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat 2001570
30500
352
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN Mitológiai jelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett, "DES: PICASSO" jelzéssel (~87-89mm) T:2 2004728
30501
352
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph. 1979952
30502
352
Numizmatika
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1- 1988029
30503
352
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft