Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 195

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Habsburg Ottó trónörökös Br emlékérem. Szign.: H. Kautsch (65mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1917. Archduke Otto von Habsburg Br commemorative medal. Sign.: H. Kautsch (65mm) C:XF
30588.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Habsburg Ottó trónörökös" Br emlékérem. Szign.: H. Kautsch (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Archduke Otto von Habsburg" Br commemorative medal. Sign.: H. Kautsch (65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
1848. A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:1-,2
30589.

1848. "A hagyományainkban van a jövőnk és a becsületünk - Nemzetőrség / Református Nagytemplom - Debrecen" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1859. Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6. ezüstözött Cu emlékérem (20mm) T:2,2-
30590.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1865. Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója Br emlékérem. ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE. (44mm) T:2- ph. Hungary 1865. 50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics commemorative Br medallion. (44mm) C:VF edge error
30591.

1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (44mm) T:2- ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" commemorative Br medallion. (44mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland Br emlékérem (39mm) T:2- karc
30592.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2- karc

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1886. A Pécsi Dalárda 25. évi fennállásának emlékére 1886 / Édes hazánk! Kedves dalunk! Érted élünk, érted halunk! Br emlékérem (60mm) T:1- kis patina
30593.

1886. "A Pécsi Dalárda 25. évi fennállásának emlékére 1886 / Édes hazánk! Kedves dalunk! Érted élünk, érted halunk!" Br emlékérem (60mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1897. Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára Br emlékérem ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1- kis ph.  Hungary 1897. Alexander Szilágyi commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU small edge error Hauser: 7914.
30594.

1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1- kis ph. Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU small edge error Hauser: 7914.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
30595.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1933. XXIII. Országos Dalosverseny emlékére / 1933.VII.2. névre szóló ezüstözött Br emlékérem, sorszámozott, füllel, kulcstartó lánccal. Szign.: Fonyó (85x73mm) T:2-
30596.

1933. "XXIII. Országos Dalosverseny emlékére" / 1933.VII.2." névre szóló ezüstözött Br emlékérem, sorszámozott, füllel, kulcstartó lánccal. Szign.: Fonyó (85x73mm) T:2-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1933. IV. Jamboree - Gödöllő-Hungaria zománcbetétes cserkész emlékérem (70mm) + 1933. Jamboree Budapest- Gödöllő felvarró T:2
30597.

1933. "IV. Jamboree - Gödöllő-Hungaria" zománcbetétes cserkész emlékérem (70mm) + 1933. "Jamboree Budapest- Gödöllő" felvarró T:2

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1934. Magyar Honvédsereg Br sport díjérem, hátoldalon HDSG sportversenyek 1934. Kerékpáros csapatverseny (30x44,5mm)T:2
30598.

1934. Magyar Honvédsereg Br sport díjérem, hátoldalon "HDSG sportversenyek 1934. Kerékpáros csapatverseny" (30x44,5mm)T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1935. Budapest Sport Egyesület versenydíja kétoldalas Br díjérem (40mmm) T:1-
30599.

1935. "Budapest Sport Egyesület versenydíja" kétoldalas Br díjérem (40mmm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft