Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 103
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1962318
19097
352
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm 1963879
19098
352
15000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45,1 g 2002792
19099
352
160000
Jewellery
Arany (Au) 14 K arany nyaklánc 18 K kapoccsal, jelzett (750) hossz: 54 cm, nettó:19,7 g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2004808
19100
352
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szószos kanál, jelzett, nettó:106 g, h:27 cm 2004815
19101
352
22000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g, h:28 cm 1992613
19102
352
36000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) szivartartó, poncolt, jelzett, 13,5×8 cm, nettó: 267 g 2008591
19103
352
Jewellery
Ezüst (Ag.) kínáló, jelzett, m: 5 cm, d: 15 cm, nettó: 115,5 g. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft