Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2007191
11079
352
Sculptures, statuettes, plaques
Ízisz istennő, a Kalabasa-templom reliefjéről készült gipsz falidísz, kopásokkal, 54×25,5 cm 2008095
11080
352
Novák László (1978- ): Faarc, kisméretű faragott fa szobor, jelzett, m: 37,5 cm 2008097
11081
352
7500
Novák László (1978- ): Fekvő faarc, faragott fa szobor, jelzett, 43×32 cm 1992610
11082
352
Jelzés nélkül: Diszkoszvető. Öntött bronz figura, apró hibával, márvány talapzaton, m: 19 cm 1991150
11083
352
Jelzés nélkül: Udvarló gépember. Hegesztett vas, talpazaton, m: 35 cm 1965296
11084
352
8500
Gyermek nevető Buddha persely, ragasztott hajjal, kézzel festett, kopás nyomokkal, apró lepattanással, alján a dugó hiányzik, m: 18 cm 1828457
11085
352
Jelzés nélkül: Fekvő vadászkutya, bronz, bronz talapzaton, m:4 cm, h:19,5 cm 1987633
11086
352
Afrika faragott falikép, repedéssel, 62×29 cm 1989358
11087
352
Azonosítatlan jelzéssel: Bőr kép. Keretben. 25x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft