1919 Vegyes folyóirat tétel, egy kivételével hiányosak, töredékesek, 5 db:
Népszava 1919. május 1. (104.), 17. (117.), csak címlapok, 2+2 p.; Vörös újság, 1919. május 10., 3-6 p.,1919. május 22., 5-6 p., 1919. április 11., 3-4 p.;
Az Est 1919. április 25., 4 p. (Teljes.)
cca 1920-1930 Salzburg im Wandel der Jahrtausende. Salzburg,é.n., Andre Hofer, 54+2 p.+28 t. Egészoldalas színes képtáblákkal, német nyelven. Aranyozott, fűzött félvászon-kötésben, gyűjtői kávécímkékkel, egy kávécímke hiányzik. +13 db 1933 Austria kávécímkével, egy képből 10 db.
1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, papírkötésben, védőkötésben, javított címlappal