Nyomtatványok

Tételek száma: 217

1946-1948 Vegyes folyóirat tétel, 35 db, közte Föld és Szabadság (11 db), Szabad Föld (1 db), Fogaskerék (1 db), Élelmezési munkás (2 db), Uj Szó (14 db), Szabad Szó (6 db.) Változó állapotban, közte szakadozottak, sérültek.
12622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1946 Budapest a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata. Teljes évfolyam bekötve.
12623.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1947-1956 Hajdú-Bihari Napló. MSZMP Hajdú-Bihar Megyei Bizottságának lapja. I. évf. 1. sz. (1956. nov. 14.), I. évf. 3., 5.,8.,10-12., 14-23., 26-33.,35-37.,39-40. sz., II. évf. 1-2. sz., 1956. nov. 14.-1957. jan. 4. Összesen: 32 db. Változó állapotban, kisebb szakadásokkal. + 1947 Debreczen. Keletmagyarországi Napló. Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt lapja. XXIII. évf. 109. sz. 1947. május 15. Szerk.: Pálfy József.
12624.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1947-1948 Vegyes folyóirat tétel, 15 db, közte Népszava, Szabad Nép,..stb. Benne a kor híreivel. Változó állapotban, közte szakadozottak.
12625.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1947 Bp., Bloch Leó okleveles építész halotti értesítője
12626.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1947 Délvidéki Független Hírlap politikai napilap II. évfolyamának 61. száma
12627.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1947-1948 Bp., A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziummal kapcsolatos tételek 4 db:  1947-1948 A Kispesti Deák Ferenc Gimnázium 2 db évkönyve 1946-1947, és 1947-1948. iskolai évéről. Kispest, 1947-1948, Kultur-nyomda-Fischhof Nyomda,28+35 p. Kiadói papírkötésben. + 1948 Meghívó a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium érettségi báljára, az iskola borítékjában. + 1948 Miniszterelnök, Dinnyés Lajos, gépelt elutasító levele a bál fővédnöki posztjának elutasítása tárgyában.
12628.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954 Népsport X. évf. 73. sz., 1954. április 12. Benne ,a címlapon is, az Aranycsapatról szóló hírrel, Magyarország-Ausztria 1:0, 4 p.
12630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954 Szabad Ifjúság. V. évf. 103. sz., 1954. május 1. Korabeli hírekkel, közte a közelgő világbajnokságról szóló hírrel, szakadt, 8 p.
12631.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1954 Népsport. X. évf. 193. sz. 1954. szept. 27. Benne Szovjetunió-Magyarország 1:1 futball mérkőzés, az Aranycsapat mérkőzésének hírével. Bp., Szikra-ny., 4 p.
12632.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1954 Képes Sport I. évf. 6. sz., 1954. jún. 22. Fekete-fehér fotókkal.  A világbajnokságra készülő Aranycsapatról szóló írással, fotókkal, valamint képes összefoglalóval a Magyarország-Dél-Korea 9:0 mérkőzésről.
12633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft