Lipták Gábor: A tihanyi ekhóhoz. Versek és rajzok a Balatonról. Vaszary, Rippl, Borsos és mások rajzaival. Bp., 1958. Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval