1935 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIII. évf. 1-36 sz. 1935-ös teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1935, Nimród, IV+588 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.