3 000 Ft
1892 Növénytan II.-dik rész. hn.,1894, nyn., 211 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. Stencilezéssel sokszorosított erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.), Pauer Jenő és egy másik selmecbányai diák névbejegyzésével.