Könyvek: Technika

Tételek száma: 33

17263.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17264.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel.
17266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17267.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Michael Taylor-David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.   Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.   Wolf Dietrich Picht: A levegő országútjain. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés.  Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította Nádai Gyula. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól.
17268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17269.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17270.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
dr. gróf Hugonnay Kálmán: Gép- és fémipari zsebkönyv. Bp., 1938. ny.n. 417p. egészvászon kötésben, jó állapotban, sok reklámmal
17271.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft