https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A Térképészeti közlöny 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.
17251.

A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Walther Heering: Das Kunstlicht-buch. Harzburg,1935, Dr. Wather Heering. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17252.

Dr. Walther Heering: Das Kunstlicht-buch. Harzburg,1935, Dr. Wather Heering. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17253.

Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül.
17254.

Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Leumonton János K.: Önálló német nyelvmester. Pest, 1838, Heckenast, 243 p. Viseltes félbőr kötésben.
17255.

Leumonton János K.: Önálló német nyelvmester. Pest, 1838, Heckenast, 243 p. Viseltes félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
17256.

O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
17257.

Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
17258.

Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
17259.

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17260.

Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Geoff Jones: Építs és repülj a saját repülőgépeden. Fordította: Bánó Imre. Bp.,1997,Göncöl. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.   A fordító, Bánó Imre dedikációjával.
17261.

Geoff Jones: Építs és repülj a saját repülőgépeden. Fordította: Bánó Imre. Bp.,1997,Göncöl. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. A fordító, Bánó Imre dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17262.

Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz