Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig. (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
Artyemjev N.: Magyarország felszabadítása. (A 9. csapás.) A Szovjetunió és a szovjet hadsereg gazdasági segítsége Magyarországnak. (1945.) Összeáll. a Honvéd Levéltár. Honvédelmi Levéltár és Múzeum Hadtörténeti Kiadványsorozata. 2. Bp.,1950, Honvéd Levéltár és Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. 6 térképpel. Kiadói papírkötés.