Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 131

Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Félvászon kötésben 551p.
16632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borbély László-Mezei Ottó: Litkey. 1907-1975. Bp.,én., Litkey György Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Népművészeti Örökségünk 2 kötete:  Szolnok megye népművészete.+Hajdú-Bihar megye népművészete. Bp., 1987-1989, Európa. Kiadói műbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban.
16634.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
16635.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
30 db nagyrészt magyar festészettel és képzőművészettel foglalkozó művészeti könyv. Festők életrajzai, képtárak anyaga, grafika történet
16636.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Diesener H.: Kőművesszerkezetek.274 ábrával. ford.: Mühlstein Károly. Bp., 1899. Krausz Henrik. 217p. +7 t Korabeli félvászon kötésben
16637.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vadász György. Szerk.: Jankovich Valéria. Bp., 2003, Kijárat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Vadász György (1933-) építész saját kezű rajzos dedikációjával.
16638.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Erdélyi Tibor, a Népművészet Mestere használati tárgyai és szobrai. Dr. Bánszki Pál művészettörténész szövegével. Bp.,2006,(Tradeorg Nyomda Kft., Balatonfüzfő-ny.) Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész által dedikált
16639.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Grafikai Művészetek Könyvtára. 1. Bp, 1925, Világosság. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
16640.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, kissé kopott gerinccel.
16641.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérült kötéssel.
16642.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16643.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft