https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 131

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rippl-Rónai. Francois Gachot bevezetésével. Bp.,1944,Új Idők (Singer és Wolfner.) Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos.
17051.

Rippl-Rónai. Francois Gachot bevezetésével. Bp.,1944,Új Idők (Singer és Wolfner.) Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
B. Nagy László: A látvány logikája. Bp.,1974,Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  B. Nagy László (1927-1973) újságágíró, filmkritikus, dramaturg, műfordító halála után megjelent, izgalmas filmművészeti írásainak gyűjteményes kötete.
17057.

B. Nagy László: A látvány logikája. Bp.,1974,Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. B. Nagy László (1927-1973) újságágíró, filmkritikus, dramaturg, műfordító halála után megjelent, izgalmas filmművészeti írásainak gyűjteményes kötete.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kunstwerke der Antike. Auktion 56. Basel, 1980, Münzen and Medaillen A.G. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17058.

Kunstwerke der Antike. Auktion 56. Basel, 1980, Münzen and Medaillen A.G. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus.
17060.

Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói mappában.
17061.

Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói mappában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói Egészvászon-kötés, kiadói, kissé sérült papírborítóban,
17068.

Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói Egészvászon-kötés, kiadói, kissé sérült papírborítóban,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vincent Van Gogh. Vienna,1936,Phaidon. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17070.

Vincent Van Gogh. Vienna,1936,Phaidon. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Illés Gábor: A gerendaház. hn., én., Starfield Publisching-Provence-Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, foltos hátsó szennylappal.
17072.

Illés Gábor: A gerendaház. hn., én., Starfield Publisching-Provence-Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, foltos hátsó szennylappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Fügedi Márta: Mezőkövesd és vidéke hímzései II. kötet: Szabadrajzó hímzések. Bp.,1978, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
17073.

Fügedi Márta: Mezőkövesd és vidéke hímzései II. kötet: Szabadrajzó hímzések. Bp.,1978, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
17076.

P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Bodnár Zita: A fény kapujában. Gondolatok Thuronyi István festőművész alkotásai nyomán. Bp.,2010, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17077.

Bodnár Zita: A fény kapujában. Gondolatok Thuronyi István festőművész alkotásai nyomán. Bp.,2010, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz