Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1987766
17561
352
400
Liz and John Soars: New Headway. Pre-Intermediate Student's Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban. 1987763
17562
352
400
Liz and John Soars: New Headway. Elementary Student's Book. The third edition. Tankönyv + munkafüzet, kitöltetlen, jó állapotban. 2007298
17563
352
Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval 2002028
17564
352
Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal. 2002854
17565
352
Ungvári Tamás: Déry Tibor alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2002852
17566
352
Csoóri Sándor: A tizedik este. Bp., 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. 2002802
17567
352
Kálmán Jenő: Könnyeim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. Bp.,é.n., Viktória-ny. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel. A szerző által dedikált, dátumozva. 1988418
17568
352
Hauptmann Gerhart: Az elsüllyedt harang. Fordította: Lenkei Henrik. Bp.,1909,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. ) Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, szétvált kötéssel. 1988404
17569
352
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. 1988570
17570
352
Csíki Gergely: A nagyratermett. Vígjáték három felvonásban. Olcsó Könyvtár. 748-751. sz. Bp.,1891, Franklin, 175 p. Kiadói papírkötésben, laza, kissé sérült fűzéssel. 1989516
17571
352
Óriási lexikon gyűjtemény 2 nagy ládában. Társadalom és természettudományos lexikonok, érdekes, speciális témájú lexikonok vegyesen 1993791
17572
352
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft