Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Erdei-ut-Rezkarc-papir-jelzett-foltos-38C39729-cm~II2001864
2001864
10112
352
Leírás: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 38×29 cm
: turóczi_márk