Balla jelzéssel: Vörös bokor. Olaj, karton, keretben, 27×21 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balla-jelzessel-Voros-bokor-Olaj-karton-keretben-27C39721-cm~II2006763
2006763
10007
352
Leírás: Balla jelzéssel: Vörös bokor. Olaj, karton, keretben, 27×21 cm
: tánczos_gábor