Szűz Mária a kis Jézussal, porcelán kép, matricás, jelzés nélkül, dísz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Szuz-Maria-a-kis-Jezussal-porcelan-kep-matricas-jelzes-nelkul-diszes-fa-keretben-4C3973~II1999503
1999503
11161
351
Leírás: Szűz Mária a kis Jézussal, porcelán kép, matricás, jelzés nélkül, díszes fa keretben, 4×3,5 cm
: turóczi_márk