Jelzett japán Buddha figura párban ( 2 db), kézzel festett, kopott, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Jelzett-japan-Buddha-figura-parban-2-db-kezzel-festett-kopott-m6-cm-2C397~II1998243
1998243
11181
351
5500
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Jelzett japán Buddha figura párban ( 2 db), kézzel festett, kopott, m:6 cm (2×)
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: