2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, matricásak, jelzettek, kis kopások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/351/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/2-db-on-fedeles-keramia-soroskorso-matricasak-jelzettek-kis-kopasokkal-m-18-cm~II1995990
1995990
11094
351
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: 2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, m: 18 cm
: lászló_lili