Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 19

Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
31145.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1980. REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (51mm) T:1 USA 1980. REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER gilt commemorative medallion in original case (51mm) C:UNC
31146.

Amerikai Egyesült Államok 1980. "REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (51mm) T:1 USA 1980. "REPUBLICAN PRESIDENTIAL TASK FORCE / MEDAL OF MERIT - RONALD REAGAN FOUNDER" gilt commemorative medallion in original case (51mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztrália 2000. Paralympic Summer Games Sydney 2000 aranyozott fém részvételi érem, eredeti ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT gyártói tokban (39mm) T:1 (eredetileg PP) Australia 2000. Paralympic Summer Games Sydney 2000 gilt participant commemorative medallion in original ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT manufacturers case (39mm) C:UNC (originally PP)
31147.

Ausztrália 2000. "Paralympic Summer Games Sydney 2000" aranyozott fém részvételi érem, eredeti "ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT" gyártói tokban (39mm) T:1 (eredetileg PP) Australia 2000. "Paralympic Summer Games Sydney 2000" gilt participant commemorative medallion in original "ROYAL AUSTRALIAN MINT - THE PERTH MINT" manufacturer's case (39mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31148.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31149.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
31150.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Japán 1964. Tokyo Olimpia részvételi érme Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Okamoto Taro (60mm) T:1- Japan 1964. XVIII Olympiad Tokyo 1964 participation medal Br commemorative medal in original case. Sign.: Okamoto Taro (60mm) C:AU
31151.

Japán 1964. "Tokyo Olimpia részvételi érme" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Okamoto Taro (60mm) T:1- Japan 1964. "XVIII Olympiad Tokyo 1964 participation medal" Br commemorative medal in original case. Sign.: Okamoto Taro (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
25
Malajzia 1998. XVI. Közösségi játékok fém emlékérem, eredeti csomagolásban (32mm) T:PP Malaysia 1998. XVI Commonwealth Games commemorative medallion in original packing (32mm) C:PP
31152.

Malajzia 1998. "XVI. Közösségi játékok" fém emlékérem, eredeti csomagolásban (32mm) T:PP Malaysia 1998. "XVI Commonwealth Games" commemorative medallion in original packing (32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy-Britannia DN THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON aranyozott fém emlékérem, eredeti ROYAL MINT tokban (51mm) T:1- Great Britain ND THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON gilt commemorative medallion in original ROYAL MINT case (51mm) C:AU
31153.

Nagy-Britannia DN "THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON" aranyozott fém emlékérem, eredeti "ROYAL MINT" tokban (51mm) T:1- Great Britain ND "THE YEOMEN WARDERS OF THE TOWER OF LONDON / H.M. ROYAL PALACE AND FORTRESS OF THE TOWER OF LONDON" gilt commemorative medallion in original "ROYAL MINT" case (51mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Német Birodalom 1905. Schiller halálának 100. évfordulója ezüstözött fém emlékérem (23mm) T:2,2- fülnyom German Empire 1905. 100th Anniversary of the Death of Schiller silver plated metal commemorative medallion (23mm) C:XF,VF ear mark
31154.

Német Birodalom 1905. "Schiller halálának 100. évfordulója" ezüstözött fém emlékérem (23mm) T:2,2- fülnyom German Empire 1905. "100th Anniversary of the Death of Schiller" silver plated metal commemorative medallion (23mm) C:XF,VF ear mark

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Német Birodalom ~1906. II. Vilmos császár és Viktória császárné Cu emlékérem füllel (22mm) T:2 German Empire ~1906. Emperor Wilhelm II and Empress Victoria Cu commemorative medal with ear (22mm) C:XF
31155.

Német Birodalom ~1906. "II. Vilmos császár és Viktória császárné" Cu emlékérem füllel (22mm) T:2 German Empire ~1906. "Emperor Wilhelm II and Empress Victoria" Cu commemorative medal with ear (22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
NSZK 1966. BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER kétoldalas Br bokszoló emlékérem, eredeti tokban (61mm) T:1- FRG 1966. BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER double-sided Br boxing commemorative medallion in original case (61mm) C:AU
31156.

NSZK 1966. "BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER" kétoldalas Br bokszoló emlékérem, eredeti tokban (61mm) T:1- FRG 1966. "BOXEN DEUTSCHLAND-UNGARN - LANDESHAUPTSTADT HANNOVER" double-sided Br boxing commemorative medallion in original case (61mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft